Marihuana nasiona – czym konkretnie są?

Nasiona marihuany są naprawdę genialne, szczególnie automaty

Marihuana nasiona, które kwitną automatycznie są także nazywane mianem autoflowering. Czasem także po prostu automatami. Osoby jednak najczęściej o nich mówią jako o kwitnących nasionach automatycznie. Wiedzieć jednak musimy, że autoflowering to po prostu cecha konopi. Polega na tym, że cykl życie tejże rośliny jest po prostu automatyczny. Chodzi o jej kwitnięcie jak i także o jej wzrost. Nie ma tutaj zupełnie znaczenia ilość światła na dobę, które zapewnia kwitnięcia oraz także wzrost. Nie ma tutaj zupełnie znaczenia ilość godzin naświetlenia na dobę, które dana roślina otrzymuje. W przypadku automatycznych nasion nie ma w ogóle potrzeby wprowadzania cyklu oświetleniowego. Zmiana ta najczęściej ma miejsce pomiędzy kwitnięciem, a właśnie jej wzrostem. Jest to proces jednak tylko przy roślinach i różnego rodzaju odmianach. Gdy mamy na myśli nasiona marihuany zwykłe, to tutaj nie mamy do czynienia z kwitnieniem automatycznym. Przy roślinach ściśle automatycznych nie mamy w ogóle do czynienia z sytuacją, w jakiej danej roślinie może być dostarczona jedna czy też dwie godziny światła. Nie ma mowy w takich warunkach o rośnięciu rośliny. Gdy chodzi o automatyczne marihuana nasiona czy też autoflowering to stosuje się trzy cykle światła przeprowadzone na dobę. Określenie cyklów jest następujące dwadzieścia cztery na zero godzin, dwadzieścia na cztery godziny czy też osiemnaście na sześć godzin. Pierwsza liczba po prostu oznacza samą ilość światła. A co druga oznacza? Druga to nic innego jak ilość godzin ciemności konkretnej, która jest w ciągu dobry dostarczana.

Zdecydowanie krótszy – cykl życia automatycznych roślin

Marihuana nasiona kwitnące automatycznie mają sobie coś, że mogą wykorzystywać znacznie większą ilość godzin w ciągu danej doby. Między innymi właśnie dzięki temu cykl ich użycia jest znacznie krótszy. Jest To przeważnie między sześćdziesiąt, a osiemdziesiąt. Czas sam w sobie liczony jest od wzrostu samego, aż do zbioru samego. Plusem bardzo dużym kwitnących odmian jest możliwość zbiorów większych i to dwukrotnie. Ten czas jest liczony identycznie. Jest on taki sam jak w przypadku regularnych odmian. Nie możemy oczywiście porównywać zbiorów, które do automatycznych odmian należą. Jest to olbrzymia różnica. Zrobiono jednak pod kątem tym postępy i to naprawdę duże.

Pierwsza odmiana automatycznie kwitnąca, czyli jaka?

Marihuana nasiona automatyczne już od początku były dużo bardziej jakby idealne od zwykłych odmian. Odmiana, która śmiało może być nazywana pierwszą odmianą komercyjną to odmiana o nazwie Lowryder. Odmiana ta wyprodukowana została przez znanego chyba wszystkim Joint Doctora. Aby ta odmiana mogła się na rynku pojawić potrzebne były długie lata prób oraz badań. Dokładnie zajęło to dziesięć lat. Jednak nie miało to zbyt większego znaczenia z uwagi no to, że był to prawdziwy przełom w otaczającym nas świecie. Odmiana ta naprawdę była tak genialna, że się doczekała następcy swojego. Odmiana – następca nazywana była Lowryder #2. Odmiana ta powstała z następującego połączenia dwóch jakże ciekawych odmian. Były to:

  • oczywiście Lowryder,
  • Santa Maria.

Powstała odmiana była naprawdę bardziej (i to dużo bardziej) produktywna. Co więcej była znacznie wyższa od pierwszego i oryginalnego Lowrydera. Do czynienia mamy obecnie z dużą ilośćią odmian automatycznych. Nie sposób je zliczyć wszystkie. Jakby tego było mało każda odmiana klasyczna występuje tak naprawdę w automatycznej wersji. Mogłoby się wydawać, że po wydaniu pierwszej odmiany komercyjnej automatycznej, nastąpił naprawdę bardzo, ale to bardzo duży przełom. Był to wynalazek świetny wieku dwudziestego pierwszego. Wiedzieć jednak musimy, że konopie automatyczne wyłącznie rosną dzięki genom, które noszą nazwę Ruderalis. Te geny znane już jednak były dużo, dużo wcześniej. Takie na przykład Cannabis Ruderalis, które występują w przyrodzie w sposób naturalne są naprawdę mało atrakcyjnej. Marihuana nasiona są fascynujące i to niesamowicie. Do czynienia mamy także z dużą liczbą odmian marihuany, że mamy jak najbardziej z czego wybierać. Musimy co więcej się zmierzyć z tymże wyborem. W związku z tym może nasz czekać niezwykle duża zagwozdka. Przy pomocy Internetu znajdziemy odpowiedzi na naprawdę wszystkie nasze pytania.

 

Podobne wpisy